Przewodnik dla młodzieży po kampaniach 2020

Data dodania: 23.10.2021

Grupa docelowa: Bibliotekarze, Nauczyciele przedmiotowi, Uczniowie, Wychowawcy

Trudno zwrócić uwagę otoczenia na stan środowiska, zwłaszcza gdy kontakt z innymi ludźmi jest zapośredniczony, a dookoła tyle się dzieje. Dlatego oddajemy w Wasze ręce przewodnik, który będzie Was wspierał na poszczególnych etapach szkolnych inicjatyw edukacyjnych dotyczących klimatu. Jak przygotować projekt młodzieżowy za pomocą metody S.M.A.R.T.? Jak zaplanować działania, zebrać materiały, określić potrzebne materiały? Jakie kampanie można zrealizować, nawet siedząc w domu? Odpowiedzi na te pytania, a takze wiele inspiracji i przykładów kampanii znajdziecie w naszym Przewodniku po kampaniach młodzieżowych!

Przewodnik dla młodzieży po kampaniach