Plansze nt. Celów Zrównoważonego Rozwoju

Data dodania: 20.09.2021

Grupa docelowa: Bibliotekarze, Nauczyciele przedmiotowi, Nauczyciele świetlicy, Rodzice, Wychowawcy

Broszura składająca się z dwustronnych kart prezentuje w sposób kompleksowy wszystkie 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju oraz możliwości działania na ich rzecz. Pojedyncza karta składa się ze zwartego opisu danego celu, przybliżającego aktualną sytuację na świecie w ramach wyzwania, którego dotyczy oraz pomysły na poziomie międzynarodowym na jego realizację, a także ilustrujące go zdjęcie. Na drugiej stronie znajdują się propozycje scenariuszy lekcji i ćwiczeń poruszających tę tematykę oraz propozycje projektów i innych aktywności szkolnych, poprzez które społeczność szkoły może działać na rzecz Celów.

Plansze nt. Celów Zrównoważonego Rozwoju